Uydu Alıcısı - Hd Uydu Alıcısı - Full HD Uydu Alıcısı - Receiver

Hd Uydu Alıcısı modelleri


Televizyonların Uydulara Bağlanıp görüntüleri yayın yapan tv kanallarını bize sunamaya yarayan Uydu alıcılarıdır.
Yüksek Kalitede Uydu alıcısı Satışı yaparak yıllardır yurt içinde ve yurt dışında Müşteri memnuniyetini sürdürmektedir. Goldmaster teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte Uydu alıcılarını da geliştirmiş ve bir çok uydu alıcısı modeli sunmuştur. Hd uydu alıcısıFull Hd Uydu alıcısıMicro uydu alıcısı.
Goldmaster Hd Dijital Uydu alıcısı Linux işletim sistemi ile uydu alıcısı teknolojisinde muhteşem bir mimari yazılım sunmaktadır. USB den Resim video mp3 oynatabilme, hafızasındaki bilgileri usb belleğe aktarabilme, Goldmaster hd dijital uydu alıcısının bir başka özelliği ise; Eş zamanlı olarak kayıtlı görüntüyü izlerken bir başka kayıt yapabilmektedir. Aynı ağdaki bilgisayarların paylaşım klasörüne bağlanıp kayıt yapabilme özelliğine sahiptir. HDMI video ses çıkışı. 10.000 Kanal kaydedebilme özelliği sayesinde istediğiniz kadar uydudan istediğiniz kadar tv kanalını kaydedebilieceksiniz.
Goldmaster'in bir başka uydu alıcısı ise Mini uydu alıcısı yada Micro Uydu alıcısı modelidir. Mini boyutları ve HDMI başlığı, şık dizayna sahip olup Sağa ve sola dönebilen HDMı kablosu sayesinde tüm tv lere sorunsuz takılabilmektedir. Mini Uydu alıcısının HDMI çıkışı sayesinde video ve ses sinyallerini, tv nize yada ev sinemanıza veyahutta AV bileşenlerine tek kablo ile bağlayabilir bu sayede çok daha kaliteli ve net görüntü kalitesi elde edebilirsiniz. Mini uydu alıcısının bir başka özelliği ise USB bellekten resim-video-Mp3 oynatabilmektedir. Aynı zamanda USB Bellekteki görüntüyü, Mp3 ü yada resimleri oynatabilir, kayıt yapabilirsiniz. mini uydu alıcınız ile oynatacağınız filimlere altyazı vermektedir bunun için tabiki yayıncı kuruluşun uydudan gelen sinyallerle beraber alt yazı desteği vermesi gerekir. Mini uydu alıcısının bir başka özelliği ise televizyonunuzda olmasa bile teletext desteğidir. Kolay kullanışlı şık dizaynlı Micro uydu alıcısını tavsiye etmekteyiz.