Tablo

Sırala:
Göster:
Gösterilen: 1 ile 87 arası, toplam: 87 (1 Sayfa)

Tablo/ Duvar Tabloları-Kanvas Tablolar-Çerçeveli Tablolar

Tarih boyu tüm devirlerde, insanların bulunduğu yaşamsal alanların duvarları her zaman süslenmiştir. Antik çağlarda mağara duvarlarına çizilen figürlerden tutunda günümüze dek insanlar yaşadıkları yerin duvarlarını dekoratif görsellerle süslemişlerdir. Bu duvar tabloları bazen sarayları süslemiş bazen dini mekânların dekorasyonunda kullanılmış. Ama tarihin her döneminde muhakkak mekânların, vazgeçilmez dekoratif ürünleri duvar tabloları olmuştur. Her dönem mimari eserleri süsleyen dekoratif duvar tabloları onu çizen usta ellerde paha biçilemez nadide pırlantalara dönüşmüştür. Ünlü ressamlar an'ı tuvaline yansıtırken tuvallerine sığmayan ve dilden dile anlatılan hikâyelerini de eserlerine aktarmışlardır. 
Eskiden olduğu gibi günümüzde de evlerimiz, iş yerlerimiz, ofislerimiz gibi yaşam alanlarımızın olmazsa olmazı olan aksesuarlarıdır dekoratif duvar tabloları. Evimizi dekore ederken gözlerimiz hep duvarlardadır. Duvarlarımıza astığımız dekoratif tablolar yaşam alanlarımızı tamamlayan öncelikli dekoratif eşyalardır. Sitemizde dönem tabloları, modern abstract tabloları, obje tasvirli tablolar, çerçeveli tablolar gibi birçok çeşide ulaşabilirsiniz.
Usta ressamların paha biçilmez eserleri günümüz teknolojisi sayesinde ve kullandığımız birinci sınıf kaliteli malzemelerle ucuz fiyatlara satın alınabilir hale gelmiştir. 
Evimizin en büyük alanları salonlarımızdır. Salon için büyük bir Duvar tablosu, anında salonumuzun havasını değiştirecek ve salona asıldığı andan itibaren ayrı bir hayat verecektir. Dekorasyon işinin erbabı iç mimarlar, dekore edecekleri yaşam alanlarında odanın rengini göz önüne alarak öyle bir duvar tablosu seçimi yaparlar ki, o seçilen tablo adeta işte şimdi oldu dedirtir. Kimi zaman bir anlam ifade etmeyen ama renkleriyle büyüleyen abstract çalışılmış kanvas (Canvas) duvar tablosu, Kimi zaman sizleri alıp taa uzaklara tablodaki manzaranın içerisine çekerek dinlendiren huzur veren bir manzara resmi duvarınızdaki eksikliği gidererek dekorasyonunuzu tamamlayacaktır.
Salon tabloları, oturma odası tabloları, ebeveyn odaları için rahatlatıcı kanvas duvar tabloları, çocuk odası tabloları, mutfak tabloları, Mesleki Duvar Tabloları, Kültürel Dekoratif Duvar Tabloları... gibi bölümlerde Kendi zevkinize uygun yüzlerce çeşit ürünü sitemizde bulabilirsiniz. İster yağlı boya tablolar, ister manzara resmi, ister milliyetçilik içeren duvar tabloları, ister dini bir tablo, ister sevdiğimiz değer verdiğimiz büyük bir şahsiyetin tasvir edildiği dekoratif duvar tabloları alabilirsiniz. Zenginliğimiz olan çeşitli etnik kökenlerinizle ilgili Dekoratif duvar tabloları seçerek eviniz, iş yeriniz veya derneklerinizin duvarlarını süsleyebilirsiniz. Tercih ettiğiniz kanvas duvar tablosu modelleri ile kendinize has bir stil oluşturabilirsiniz. Tarzınızla fark oluşturup, dekore ettiğiniz mekânla kendinize hayran bıraktırabilirsiniz. Her şeyden önemlisi baktıkça kendinizi mutlu edebilirsiniz. 
İş yerleriniz için hazırladığımız, mesleğiniz ile alakalı mükemmel tasarımları da sitemizden temin edebilir ofisinizin dekorasyonunu mükemmel bir şekilde dekore edebilirsiniz. Berber Dükkanları ve Kuaförler için özel tasarladığımız Berber, kuaför tabloları avkat bürolarına yönelik duvar tabloları.
Sitemizde, usta grafik sanatçılarımızın başka hiçbir yerde bulamayacağınız tasarımları ile farkı hissedeceksiniz. Kaliteli dijital baskı ve birinci sınıf pamuklu tuval bezi sayesinde elle çizilmiş yağlı boya tablo görünümü veya antika izlenimi veren eskitme görünümlü tablolarımız sayesinde www.dutymar.com sitemizden almış olduğunuz ürünlerden son derece memnun kalmanızı sağlıyoruz.
Dünyanın göz bebeği olan şehirlerinin hem eski hem şimdiki hallerinin en güzel şeklini sizlere sunarken yüksek çözünürlükleri sayesinde sevdiğiniz bu şehirlerin adeta içindeymişsiniz gibi hissedeceksiniz. Kimi zaman İstanbul’un güzide bir semtinde, Kimi zaman Karadeniz yaylasında, kimi zaman bir Budist tapınağında, kimi zaman New York Times meydanında, kimi zaman da zaman yolculuğu yapıp dönemsel bir eserde tarihi bir mekânda bulacaksınız kendinizi.

Tablo Alırken Nelere Dikkat Edilmeli
Dekoratif kanvas ( canvas ) duvar tablosu modellerimizden Satın alırken; 5cm x 50cm - 50cm x 70cm ve 70cm x100cm ölçülerinden seçim yapabilirsiniz. Satın alırken dekoratif tablonuzu asacağınız duvarı önceden ölçüp tablo ebatlarını ona göre tercih yaparsanız size en uygun ürünü satın almış olursunuz.
Kanvas tablolarınızı tercih ederken uyum açısından duvarınızın rengine yakın renkler seçebileceğiniz gibi zıt renkler kullanarak görseli ön plana çıkarabilirsiniz. Duvarınız soft iste modern tablo seçebilir renkleri ile duvarınızı canlandırabilirsiniz. Ayrıca tabloları asacağınız duvarın ışık alıyor olmasına dikkat etmeniz tablonun kendini daha iyi göstermesini sağlayacak diğer bir etkendir. Zıtlıklar çarpıcı sonuçlar verebilir. Geleneksel bir odada modern tablolar, modern dizayn edilmiş bir odada yağlı boya klasik bir eser yada eskitme görünümlü yağlı boya tablo güzel kombinasyon sağlayabilir.Elbette ki seçim yaparken en belirleyici etkenlerden biride şüphesiz fiyattır. Bu konuda Dutymar olarak en kaliteli ürünleri uygun fiyata sunarak fiyat konusunda rahat bir nefes almanızı sağlıyoruz. Ücretsiz kargo hizmetimizle de fiyatı yükseltmeden sizlerin memnuniyetinizi umuyoruz.